Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Wyniki oraz zdjęcia z turnieju „Młode Pięści” FRYSZTAK

II Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin „MŁODE PIĘŚCI”

Frysztak – 20.04.2013

 

KUMITE

 

Dziewczyny 2005

1.Wojciechowska Faustyna – Frysztak

2.Ogorzałek Wiktoria – Tarnobrzeg

3. Kmiecik Kornelia  – Lipinki

 

Dziewczyny 2004-2003

1.  Ślęzak Klaudia – Tarnobrzeg

2.  Kowalska Agnieszka – Radoszyce

3.  Jeżak Nikola – Warszawa

3.  Małek Magdalena – Tarnobrzeg

 

Dziewczyny 2002-2001

1.Łaś Martyna – Biecz

2.Fryszer Gabriela – Warszawa

3.Kucharska Weronika – Biecz

3.Gburyk Nikola – Tarnobrzeg

 

Dziewczyny 1999-2000 – 55 kg

1.Węgrzyn Zuzanna – Biecz

2.Łopata Julia – Góra Kalwaria

3.Poręba Emilia – Limanowa

3.Sukiennik Renata – Limanowa

 

Dziewczyny 1999-2000 + 55kg

1.Socha Aleksandra – Biecz

2.Kowalewska Wiktoria – Radoszyce

3.Urda Natalia – Uście Gorlickie

3.Mączka Emilia – Biecz

 

Dziewczyny 1998-1997

1.Czajka Weronika – Biecz

2.Brudzisz Magdalena – Biecz

3.Jeż Justyna – Limanowa

 

Chłopcy 2005 i młodsi.

1.Okoń Mateusz – Góra Kalwaria

2.Długosz Adrian – Jasło

3.Mitoraj Michał – Frysztak

3.Stachak Bartosz  – Limanowa

 

Chłopcy 2004-2003 + 40 kg

1.Korczak Bartosz – Tarnobrzeg

2.Walczak Tymoteusz – Łopuszno

3.Jeziorek Kamil – Góra Kalwaria

3.Zbroszczyk Tomasz – Warszawa

 

Chłopcy 2004-2003 – 40 kg

1.Bielecki Jakub – Góra Kalwaria

2.Kurowski Bartłomiej – Lipinki

3.Krawiec Konrad – Tarnobrzeg

3.Sokołowski Hubert – Frysztak

 

Chłopcy 2004-2003 do 30 kg

1.Kądziołka Jakub – Limanowa

2.Wojciechowski Cyprian – Frysztak

3.Machczyński Mateusz – Warszawa

3.Biedroń Dawid – Limanowa

 

Chłopcy 2002 – 2001 – 40 kg

1.Miśkowiec Kamil – Jasło

2.Wojciechowski Piotr – Frysztak

3.Mucha Kacper – Jasło

3. Kmiecik Kacper – Biecz

 

Chłopcy 2002-2001 + 50 kg

1.Mastej Kamil – Jasło

2.Kosiorowski Wiktor – Nowa Dęba

3.tachak Przemysław – Limanowa

3.Sułkowski Karol – Limanowa

 

Chłopcy 2002-2001  – 35 kg

1.Kusal Jakub – Tarnobrzeg

2.Soboń Kacper – Tarnobrzeg

3.Cybulski Michał – Tarnobrzeg

3.Wosiński Mateusz – Łopuszno

 

Chłopcy 2000-1999  – 50 kg

1.Wajda Dariusz – Limanowa

2.Piotrowski Kamil – Biecz

3.Mitoraj Hubert – Frysztak

3.Łącki Karol – Jasło

 

Chłopcy 2000-1999  + 50 kg

1.Łukowski Marceli – Góra Kalwaria

2.Lechniak Szymon – Góra Kalwaria

3.Berkowicz Kamil – Jasło

 

Chłopcy 1998-1997

1.Wajda Bartłomiej – Limanowa

2. Sztaba Tomasz – Uście Gorlickie

 

KATA

Dziewczyny –  rocznik  2005 i młodsi

1. Wojciechowska Faustyna – Frysztak

2. Kmiecik Kornelia – Lipinki

3. Jonik Natalia

4. Puch Klaudia

 

Dziewczyny –  rocznik  2004-2003

1. Sukiennik Milena – Limanowa

2. Mazur Laura – Biecz

3. Czarny Nela – Jasło

4. Roś Izabela – Frysztak

 

Dziewczyny – rocznik 2002 – 2001

1. Wołosz Julia – Biecz

2. Kucharska Wiktoria – Biecz

3. Kucharska Weronika – Biecz

4. Szopa Łucja – Frysztak

 

Dziewczyny –  rocznik   1999 – 2000

1. Węgrzyn Zuzanna – Biecz

2. Sukiennik Renata – Limanowa

3. Socha Aleksandra – Biecz

4. Mączka Emilia – Biecz

 

Dziewczyny – rocznik   1998 – 1997

1. Czajka Weronika – Biecz

2. Kopka Aleksandra

3. Sowińska Gabriela

4. Brudzisz Magdalena

 

Chłopcy – roczniki  2005 i młodsi

1. Stachak Bartosz – Limanowa

2. Murek Miłosz – Tarnobrzeg

3. Okoń Mateusz – Góra Kalwaria

4. Buryło Szymon – Nowa Dęba

 

Chłopcy – rocznik 2004 – 2003

1. Sowa Jakub – Limanowa

2. Wojciechowski Cyprian – Frysztak

3. Lenart Szymon – Kołaczyce

4. Ociepka Jakub – Limanowa

4. Karwat Kacper – Uście Gorlickie

 

Chłopcy  – rocznik 2002 – 2001

1. Buś Michał – Biecz

2. Wojciechowski Piotr – Frysztak

3. Cybulski Michał – Tarnobrzeg

4. Lenart Arkadiusz – Kołaczyce

 

Chłopcy  –  rocznik 2000 – 1999

1. Berkowicz Kamil – Jasło

2. Wajda Dariusz – Limanowa

3. Mitoraj Hubert- Frysztak

4. Wajda Bartłomiej – Limanowa

 

Organizator: Sekcja Frysztak –Sensei Mitoraj Grzegorz

Sędzia Główny ; Sensei Tadeusz Krygowski

 

Więcej zdjęć na stronie: www.frysztak.kyokushin-jaslo.pl

_____________________________________________________

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.