Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

KLUBOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN ”PIERWSZY START” Jasło 24 marca 2013

24 marca 2013 r w Jaśle odbył się Turniej Karate Kyokushin „Pierwszy Start”. Poniżej wyniki turnieju:

KONKURENCJA KATA:

Grupa I

I    Kmak Laura

II   Kmiecik Kornelia

III  Trzaskoś Patrycja

 

Grupa II

I   Wołosz Julia

II   Łaś Martyna

III  Mazur Laura

 

Grupa III

I   Pyrcz Wioleta

II  Skrzypniak Natalia

III Urda Natalia

 

Grupa IV

I   Brudzisz Magdalena

II  Sztaba Lucyna

III Mączka Emilia

 

Grupa V

I     Lech Bartosz

II   Galas Patryk

III  Lech Konrad

 

Grupa VI

I    Lenart Szymon

II   Kurowski Bartłomiej

III  Cygnar Michał

 

Grupa VII

I   Karwat Kacper

II  Kmiecik Kacper

III Kłosowski Kacper

 

Grupa VIII

I   Piotrowski Kamil

II  Roś Szymon

III Łącki Karol

 

Grupa IX

I   Zdebik Mateusz

II  Ślusarczyk Mateusz

III Cichoń Hubert

 

KONKURENCJA KUMITE:

Grupa I

I   Mazur Laura

II  Ochwat Monika

III Marek Zuzanna

III Kmak Laura

 

Grupa II

I   Wietecha Julia

II  Kwarciany Aleksandra

 

Grupa III

I   Czarny Nela

II  Wąsik Alicja

III Bochen Wiktoria

III Wojtaszek Julia

 

Grupa IV

I   Wołosz Julia

II  Dutka Oliwia

 

Grupa V

I   Łaś Martyna

II  Cichoń Iga

III Twarduś Natalia

III Fiega Dominika

 

Grupa VI

I   Pyrcz Wioleta

II  Spisak Olga

 

Grupa VII

I   Brudzisz Magdalena

II  Mączka Emilia

III Chudy Justyna

III Święs Agnieszka

 

Grupa VIII

I   Dołęga Jakub

II  Galas Patryk

 

Grupa IX

I   Jędrzejczyk Tomasz

II  Nazgowicz Oliwier

III Kłosowski Hubert

 

Grupa X

I   Lenart Szymon

II  Przyprawa Adam

III Maziarka Mateusz

III Kusiak Mikołaj

 

Grupa XI

I   Kalisz Arkadiusz

II  Góra Szymon

III Stolarzewicz Mateusz

III Olbrot Rafał

 

Grupa XII

I   Kmiecik Kacper

II  Furmanek Dawid

III Knapik Jakub

III Pacana Tomasz

 

Grupa XIII

I   Socha Piotr

II  Mucha Kacper

III Lenart Arkadiusz

III Caban Michał

 

Grupa XIV

I   Piotrowski Kamil

II  Łukasik Bartosz

III Roś Szymon

III Łącki Karol

 

Grupa XV

I   Sztaba Tomasz

II  Antas Sebastian

III Dziedzic Patryk

III Błażej Michał, Kupczyk Łukasz

 

Grupa XVI

I   Zdebik Mateusz

II  Nowak Sylwester

III Ślusarczyk Mateusz

III Cichoń Hubert

 

Najlepszy zawodnik: Lenart Szymon

Najlepsza Zawodniczka : Wołtosz Julia

Najmłodszy zawodnik: Lech Konrad

Nagroda sędziego głównego: Galas Patryk

 

Sędziowie:

Sensei  – Lech Krzysztof, Ptak Leszek, Kurowski Marcin, Świerk Marek, Kusiak Jacek, Warchoł Dariusz

Sempai – Jarecka Angelika, Zając Aleksandra,  Nguyen Quang Dawid, Czech Marcin, Ptak Łukasz

Sędzia Główny:

Sensei Tadeusz Krygowski

 

I start KATA – wyniki do pobrania

I start KUMITE – wyniki do pobrania

 

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.