Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Klubowy Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin – Stróże 19.10.2014

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN – STRÓŻE 19.10.2014 –  WYNIKI

 Konkurencja kata dziewczyn.

  1. Pasy pomarańczowe:
  2. Kotulak Paulina
  3. Dutka Oliwia
  4. NiepsujOliwia
  5. Pasy niebieskie:
  6. Wołtosz Julia
  7. Gybej Gabriela
  8. Mazur Laura

Konkurencja kata chłopców.

  1. Pasy pomarańczowe:
  2. Lech Bartosz
  3. Lech Konrad
  4. Ziółko Patryk
  5. Pasy niebieskie:
  6. Buś Michał
  7. Galas Patryk
  8. Lenart Szymon

Konkurencja kumite dziewczyn.

Do 30 kg

  1. Kłapacz Laura
  2. Tomasik Weronika
  3. Lenart Magdalena
  4. Tomasik Dominika

Do 35 kg

  1. Iwańska Paulina
  2. Mazur Laura
  3. Mikrut Julia
  4. Kwarciany Aleksandra

Do 40 kg

  1. Wotłosz Julia
  2. Wąsik Alicja
  3. Wójcikiewicz Alicja

Do 45 kg

  1. Dutka Oliwia
  2. Frodyma Karolina
  3. Bochen Wiktoria
  4. Szpak Nikola

Do 50 kg

  1. Kucharska Wiktoria
  2. Stępień Martyna
  3. Twaruś Natalia
  4. Nalepa Natalia

Powyżej 50 kg

  1. Fiega Dominika
  2. Kucharska Weronika
  3. Gybej Gabriela
  4. Urda Natalia

Konkurencja kumite chłopców.

Do 25 kg

  1. Łukasik Jakub
  2. Mazur Igor
  3. Szczepanek Cezary
  4. Obrzut Julian

Do 30 kg

  1. Iwański Adam
  2. Mastej Dawid
  3. Łącki Marcel
  4. Dobek Szymon

Do 35 kg

  1. Soczek Jakub
  2. Lech Bartosz
  3. Zapór Bartosz
  4. Gotfryd Kamil

Do 40 kg

  1. Buś Michał
  2. Wilczkiewicz Jan
  3. Pabis Miłosz
  4. Gotfryd Patryk

Do 45 kg

  1. Karwat Kacper
  2. Mędoń Miłosz
  3. Gucwa Przemysław
  4. Gryga Bartłomiej

Do 50 kg

  1. Mędoń Patryk
  2. Kotulak Wiktor
  3. Gruszczyński Bartosz
  4. Maziarka Mateusz

Powyżej 50 kg do 15 lat

  1. Stępień Radosław
  2. Brudzisz Dawid
  3. Soczek Wiktor
  4. Rzemiński Filip

Powyżej 50 kg do 18 lat

  1. Hudek Dawid
  2. Gybej Kacper
  3. Błażej Michał
  4. Ziemski Maciej
Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.