Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

I Puchar Podkarpacia Kadetów Karate Kyokushin

WYNIKI I PUCHARU PODKARPACIA KARATE KYOKUSHIN KADETÓW TARNOBRZEG 18.10.2014

P1010060m

 

CHŁOPCY

2007 r.

Do – 25 kg –
I miejsce Pikuła Karol – Krosno
II miejsce Boleń Wiktor – Tarnobrzeg
III miejsce Wojciechowski Mieszko- Jasło
III miejsce Krupa Robert- Przeworsk

Do – 30 kg
I miejsce Mastej Dawid – Jasło
II miejsce Prajsner Jakub- Krosno
III miejsce Kuczek Kamil – Tarnobrzeg
III miejsce Adamczyk Igor – Tarnobrzeg

Powyżej – 30 kg
I miejsce Furmański Kacper Mielec
II miejsce Kuczek Rafał Krosno
III miejsce Lewicki Ignacy Krosno

2006 r.
Do – 30 kg
I miejsce Goń Sebastian – Przeworsk
II miejsce Łukasik Jakub – Jasło
III miejsce Jarecki Kacper -Tarnobrzeg
III Bała Oliwier-Tarnobrzeg

Do – 35 kg
I miejsce Pełka Maciek – Tarnobrzeg
II miejsce Paradysz Jakub – Krosno
III miejsce Krystek Aleksy – Tarnobrzeg
III miejsce Chochołek Kamil – Tarnobrzeg

Powyżej 35 kg
I miejsce Łukawski Antoni- Tarnobrzeg
II miejsce Ścisłowicz Maksymilian – Przeworsk
III miejsce Palta Kacper – Krosno
III miejsce Rogowski Michał – Krosno

2005 r.
Do – 30 kg
I miejsceŁączak Aleks – Krosno
II miejsce Świątek Dawid – Kolbuszowa
III miejsce Zając Hubert – Jasło
III miejsce Goń Kamil – Przeworsk

Do – 40 kg
I miejsce Jeż Kamil Kolbuszowa
II miejsce Kochan Filip Przeworsk
III miejsce Oleksy Oliwier Tarnobrzeg
III miejsce Starz Michał Tarnobrzeg

Powyżej-40 kg
I miejsce Smulski Jakub- Tarnobrzeg
II miejsce Murek Miłosz -Tarnobrzeg
III miejsce Brożyna Oliwier-Mielec
III miejsce Tomczyk Sergiusz – Nowa Dęba

2004 r.
Do – 35 kg
I miejsceSachowiak Norbert -Leżajsk
II miejsce Sikorowicz Bartłomiej – Krosno
III miejsce Borek Dawid – Mielec
III miejsce Gryziec Wiktor – Krosno

Do – 45 kg
I miejsce Tomczyk Sergiusz -Jasło
II miejsce Fabio Innocenty – Krosno
III miejsce Sokołowski Hubert – Jasło
III miejsce Gotfryd Patryk – Jasło

Powyżej – 45 kg
I miejsce Paterek Piotr – Tarnobrzeg
II miejsce Nowak Bartosz – Tarnobrzeg
III miejsce Taras Mikołaj -Tarnobrzeg
III miejsce Zawada Filip- Nowa Dęba

2003 r.
Do – 40 kg
I miejsceMędryk Jakub – Leżajsk
II miejsce Goc Marcel – Kolbuszowa
III miejsce Staszczak Marcin- Nowa Deba
III miejsce Brożyna Jakub – Krosno

Do – 50 kg
I miejsce Starzec Dawid – Kolbuszowa
II miejsce Bielec Damian – Krosno
III miejsce Krawiec Konrad – Tarnobrzeg
III miejsce Kata Jakub – Tarnobrzeg

Powyżej – 50 kg
I miejsce Korczak Bartosz – Tarnobrzeg
II miejsce Dybus Marek – Tarnobrzeg

2002 r.
Do – 45 kg
I miejsce Soboń Kacper -Tarnobrzeg
II miejsce Wojciechowski Samuel – Jasło
III miejsce Buś Michał – Jasło
III miejsce Bochnia Grzegorz – Jasło

Do – 55 kg
I miejsce Soch Kamil – Mielec
II miejsce Kotulski Hubert – Nowa Dęba
III miejsce Wit Daniel – Nowa Dęba
III miejsce Rokosz Igor-Tarnobrzeg

Powyżej – 55 kg
I miejsce Saramak Jakub -Tarnobrzeg
II miejsce Woś Przemek – Tarnobrzeg
III miejsce Nowakowski Bartłomiej – Mielec
III miejsce Kolano Bartłomiej – Krosno

2001r.
Do – 45 kg
I miejsce Kasza Jakub- Krosno
II miejsce Krochowiec Jakub – Leżajsk
III miejsce Cybulski Michał – Tarnobrzeg
III miejsce Hawro Filip – Przeworsk

Do – 55 kg
I miejsce Miśkowiec Kamil – Jasło
II miejsce Wójcik Maciej – Krosno
III miejsce Mastej Kamil – Jasło
III miejsce Bielecki Michał – Mielec

Powyżej- 55 kg
I miejsce Chomik Michał- Przeworsk
II miejsce Rząsa Mateusz- Nowa Deba
III miejsce Sierosławski Rafał – Mielec
III miejsce Marcinkowski Patryk – Leżajsk

DZIEWCZYNY

2007 r.
Do – 25 kg
I miejsce Skotnicka Aleksandra -Tarnobrzeg
II miejsce Świątek Zuzanna – Krosno
III miejsce Lipińska Paulina -Tarnobrzeg

Powyżej – 25 kg
I miejsce Wąsacz Milena- Nowa Dęba
II miejsce Myszka Zosia -Tarnobrzeg
III miejsce Bilska Marcelina – Tarnobrzeg

2006 r.
Do – 30 kg
I miejsce Jurkowska Karolina- Leżajsk
II miejsce Pałka Wiktoria – Tarnobrzeg
III miejsce Brela Zuzanna- Krosno
III miejsce Pietra Zofia- Krosno

Powyżej – 30 kg
I miejsce Abramczyk Amelka- Tarnobrzeg
II miejsce Nowak Maja – Tarnobrzeg
III miejsce Wojtaszek Pola -Tarnobrzeg
III miejsce Nowak Oliwia – Tarnobrzeg

2005 r.
Do – 35 kg
I miejsce Kolanko Izabela- Krosno
II miejsce Wojciechowska Faustyna – Jasło
III miejsce Lubera Kalina -Tarnobrzeg
III miejsce Marek Zuzanna- Jasło

Powyżej – 35 kg
I miejsce Bielecka Natalia Mielec
II miejsce Ogorzałek Wiktoria Tarnobrzeg
III miejsce Krystek Amelia Tarnobrzeg
III miejsce Szozda Karolina Tarnobrzeg

2004 r.
Do – 40 kg
I miejsce Hałasa Faustyna – Nowa Dęba
II miejsce Motyka Emilia – Tarnobrzeg
III miejsce Cygnar Joanna- Jasło
III miejsce Karakuła Karina-Leżajsk

Powyżej – 40 kg
I miejsce Przeszłowska Róża – Przeworsk
II miejsce Ordon Małgorzata – Nowa Deba
III miejsce Kęsy Angelika – Tarnobrzeg
III miejsce Chochołek Nikola – Tarnobrzeg

2003 r.
Do – 45 kg
I miejsce Krupa Oliwia – Krosno
II miejsce Mikrut Julia – Jasło
III miejsce Trybus Ewa – Jasło
III miejsce Mazur Laura -Jaslo

Powyżej – 45 kg
I miejsce Czarny Nela- Jasło
II miejsce Szlęzak Klaudia – Tarnobrzeg
III Brodzicka Natalia – Krosno

2002 r.
Do – 50 kg
I miejsce Wołosz Julia – Jasło
II miejsce Łaś Martyna – Jasło
III miejsce Stasiak Martyna -Nowa Dęba
III miejsce Rejczyk Martyna – Tarnobrzeg

Powyżej – 50 kg
I miejsce Jeż Laura – Kolbuszowa
II miejsce Kęsy Karolina – Tarnobrzeg

2001r.
Do – 50 kg
I miejsce Kula Aleksandra – Leżajsk
II miejsce Dąbek Wiktoria – Leżajsk
III miejsce Krupa Zuzanna – Kolbuszowa
III miejsce Duszkiewicz Wiktoria – Mielec

Powyżej – 50 kg
I miejsce Barylak Karolina – Przeworsk
II miejsce Taras Marysia – Tarnobrzeg
III miejsce Jasionowicz Julia – Krosno

Drużynowo
I miejsce Tarnobrzeg
II miejsce Jasło
III miejsce Krosno
IV miejsce Przeworsk
V miejsce Nowa Dęba
VI miejsce Kolbuszowa
VII miejsce Mielec
VIII miejsce Leżajsk
IX miejsce Mielec Saiha
X miejsce Krosno Budo

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.