Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży oraz „Pierwszy Krok” Krosno 18.05.2013r.

Wyniki V Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży oraz „Pierwszy Krok” w Krośnie 18.05.2013r.

Kata chłopców 2004 i młodsi
1. Boczar Jakub – Krosno
2. Główka Jarosław – Bielsko-Biała
3. Wojciechowski Cyprian – Frysztak

Kata kadetów młodszych 2003 – 2002
1. Górecki Krzysztof – Bielsko-Biała
2. Tajchman Tomasz – Krosno
3. Mędrek Jakub – Leżajsk CSW

Kata kadetów 2001 – 2000
1. Jasiński Łukasz – Krosno
2. Krosta Kuba – Niepołomice
3. Kondysiak Kamil – Bielsko-Biała

Kata młodzików 1999 – 1998
1. Zygmunt Bartłomiej – Leżajsk CSW
2. Grzędziński Paweł – Bielsko-Biała
3. Polak Bartosz – Niepołomice

Kata dziewcząt 2004 i młodsze
1. Gonet Maja – Krosno
2. Wojciechowska Faustyna – Frysztak
3. Karakuła Karolina – Leżajsk CSW

Kata kadetek młodszych 2003 – 2002
1. Krosta Justyna – Niepołomice
2. Wylaź Adriana – Leżajsk CSW
3. Krupa Oliwia – Krosno

Kata kadetek 2001 – 2000
1. Kandefer Agata – Krosno
2. Kula Aleksandra – Leżajsk CSW
3. Maśnica Sandra – Niepołomice

Kata młodziczek 1999 – 1998
1. Pasterczyk Aleksandra – Krosno
2. Kowalska Karolina – Niepołomice
3. Włodarska Angelika – Krosno

Kata chłopców 2004 i młodsi „pierwszy krok”
1. Kandefer Szymon – Krosno
2. Korona Mateusz – Krosno
3. Maśnica Dominik – Niepołomice

Kata kadetów młodszych 2003 – 2002 „pierwszy krok”
1. Karakuła Kryspin – Leżajsk CSW
2. Szarek Konrad – Niepołomice
3. Turek Dawid – Krosno

Kata kadetów 2001 – 2000 „pierwszy krok”
1. Pietruszka Ernest – Krosno ( Dukla)
2. Trela Bartłomiej – Niepołomice
3. Nicpoń Jakub – Leżajsk CSW

Kata dziewcząt 2004 i młodsze „pierwszy krok”
1. Trela Agnieszka – Niepołomice
2. Szubert Anna – Krosno
3. Roś Izabela – Frysztak

Kata kadetek młodszych 2003 – 2002 „pierwszy krok”
1. Kajta Barbara – Niepołomice
2. Ochwat Monika – Jasło
3. Szewczyk Oliwia – Niepołomice

kata kadetek 2001 – 2000 „pierwszy krok”
1. Ryba Jolanta – Krosno
2. Półchłopek Alicja – Krosno
3. Baszak Karolina – Krosno ( Lutcza)

Kumite chłopcy 2004 i młodsi open
1. Fryca Łukasz – Niepołomice
2. Kowalski Eryk – Niepołomice
3. Boczar Jakub – Krosno
3. Bularz Dominik – Niepołomice

Kumite kadetów młodszych 2003 – 2002 kat. lekka
1. Soboń Kacper – Tarnobrzeg
2. Wojciechowski Samuel – Frysztak
3. Tajchman Tomasz – Krosno
3. Finek Krystian – Brzostek

Kumite kadetów młodszych 2003 – 2002 kat. ciężka
1. Lechowicz Jakub – Przeworsk
2. Sandelewski Kacper – Nowa Dęba
3. Krawiec Konrad – Tarnobrzeg
3. Wyczarski Kacper – Przeworsk

Kumite kadetów 2001 – 2000 kat. lekka
1. Nowak Radosław – Niepołomice
2. Hawro Filip – Przeworsk
3. Nowak Bartłomiej – Niepołomice
3. Krosta Kuba – Niepołomice

Kumite kadetów 2001 – 2000 kat. średnia
1. Mastej Kamil – Jasło
2. Paszkiewicz Konrad – Chełm
3. Mucha Kacper – Jasło
3. Berkowicz Kamil – Jasło

Kumite kadetów 2001 – 2000 kat. ciężka
1. Kamiński Michał – Brzozów
2. Gaweł Dawid – Przeworsk
3. Pierożak Radosław – Brzozów
3. Gałaś Wiktor – Chełm

Kumite młodzików 1999 – 1998 kat. lekka
1. Zygmunt Bartłomiej – Leżajsk CSW
2. Sawczuk Jeremi – Krosno ( Dukla)
3. Polak Bartosz – Niepołomice
3. Owsiak Arkadiusz – Krosno ( Jedlicze)

Kumite młodzików 1999 – 1998 kat. ciężka
1. Łoś Przemysław – Chełm
2. Grzędziński Paweł – Bielsko-Biała
3. Malczewski Dominik – Krosno ( Dukla)
3. Ufnal Marek – Chełm

Kumite juniorów 1997 – 1996 kat. lekka
1. Uberman Dominik – Leżajsk CSW
2. Libuszewski Patryk – Krosno
3. Szarek Łukasz – Krosno
3. Kopciuch Kamil – Krosno

Kumite juniorów 1997 – 1996 kat. ciężka
1. Konieczny Kamil – Bielsko-Biała
2. Bożek Gabriel – Krosno ( Jedlicze)
3. Lidwin Tomasz – Krosno ( Jedlicze)
3. Siuzdak Kamil – Krosno ( Jedlicze)

Kumite dziewcząt 2004 i młodsze open
1. Karakuła Karina – Leżajsk CSW
2. Gonet Maja – Krosno
3. Ordon Małgorzata – Tarnobrzeg
3. Wojciechowska Faustyna – Jasło

Kumite kadetek młodszych 2003 – 2002 open
1. Krosta Justyna – Niepołomice
2. Trybus Ewa – Jasło
3. Dmitrzak Kamila – Brzozów
3. Zięba Aleksandra – Brzostek

Kumite kadetek 2001 – 2000 open
1. Barylak Karolina – Przeworsk
2. Kandefer Agata – Krosno
3. Maśnica Sandra – Niepołomice
3. Zielińska Wiktoria – Niepołomice

Kumite młodziczek 1999 – 1996 open
1. Bartman Weronika – Brzozów
2. Kowalska Karolina – Niepołomice
3. Włodarska Angelika – Krosno
3. Dudek Sara – Przeworsk

Kumite chłopcy 2006 i młodsi „pierwszy krok”
1. Rondoś Igor – Chełm
2. Maśnica Dominik – Niepołomice
3. Fałat Mateusz – Krosno ( Jedlicze)
3. Mazuchowski Miłosz – Krosno ( Jedlicze)

Kumite chłopcy 2005 – 2002 kat. lekka „pierwszy krok”
1. Trojak Konrad – Bielsko-Biała
2. Stachowiak Norbert – Leżajsk CSW
3. Długosz Adrian – Jasło
3. Łączak Aleks – Krosno ( Jedlicze)

Kumite chłopcy 2005 – 2002 kat. średnia „pierwszy krok”
1. Bielec Damian – Krosno ( Jedlicze)
2. Szarek Konrad – Niepołomice
3. Rychlicki Dominik – Nowa Dęba
3. Szwagierczak Łukasz – Tarnobrzeg

Kumite chłopcy 2005 – 2002 kat. ciężka „pierwszy krok”
1. Gonet Adam – Krosno ( Jedlicze)
2. Woś Przemysław – Tarnobrzeg
3. Nowak Wiktor – Frysztak
3. Durał Kamil – Krosno ( Jedlicze)

Kumite kadetów 2001 – 2000 open „pierwszy krok”
1. Łukasik Bartosz – Frysztak
2. Marcinkowski Patryk – Leżajsk CSW
3. Sieczkowski Remigiusz – Krosno ( Lutcza)
3. Nicpoń Jakub – Leżajsk CSW

Kumite dziewcząt 2006 i młodsze open „pierwszy krok”
1. Pitera Zofia – Krosno ( Korczyna)
2. Borek Kornelia – Krosno ( Jedlicze)
3. Finek Aleksandra – Brzostek
3. Schneider Oktawia – Krosno ( Jedlicze)

Kumite dziewcząt 2005 – 2004 open „pierwszy krok”
1. Hałasa Faustyna – Nowa Dęba
2. Roś Izabela – Frysztak
3. Ceglińska Oliwia – Chełm
3. Maciaszkiewicz Emilia – Krosno ( Korczyna)

Kumite kadetek młodszych 2003 – 2002 open „pierwszy krok”
1. Szeremeta Julia – Chełm
2. Szewczyk Oliwia – Niepołomice
3. Guzik Kinga – Krosno ( Lutcza)
3. Kajta Barbara – Niepołomice

DRUŻYNOWO:
1. Krosno 107 pkt.
2. Niepołomice 68 pkt.
3. Leżajsk CSW 41 pkt.
4. Bielsko-Biała 25 pkt.
5. Chełm 18 pkt.
5. Jasło 18 pkt.
5. Przeworsk 18 pkt.
5. Tarnobrzeg 18 pkt.
9. Frysztak 16 pkt.
10. Brzozów 12 pkt.
11. Nowa Dęba 9 pkt.
12. Brzostek 3 pkt.

W turnieju udział wzięło 218 zawodników z 12 klubów. Organizator: Krośnieński Klub Kyokushin Karate prowadzony przez Shihana Romana Woźniaka 5 dan. Współorganizatorzy: Urząd Miasta Krosna i MOSiR Krosno. Puchary wręczali: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran i Zastępca Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Grzegorz Półchłopek.

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.