Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Biecza, Biecz, 07 Listopada 2015r.

Jasielski Klub Kyokushin Karate sekcja w Bieczu

zaprasza reprezentację Waszego Klubu do udziału

           w

TURNIEJU KYOKUSHIN KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY

O PUCHAR BURMISTRZA BIECZA

kliknij aby pobrać informację

BIECZ, 07 LISTOPADA 2015r.

 

1.ORGANIZATOR

Jasielski Klub Kyokushin Karate Sekcja w Bieczu

tel. kom. 782 618 165, 603 887 330

E-mail: kyokushinjaslo@wp.pl

2.WSPÓŁORGANIZATORZY

Urząd Miasta i Gminy w Bieczu

  1. TERMIN I MIEJSCE

07 listopada 2015r.(sobota)

Hala sportowo – ul. Kazimierza Wielkiego

  1. KATEGORIE KATA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
1. Kata Chłopcy 2007 – 2006
2. Kata Chłopcy – kadeci młodsi 2005 – 2004
3. Kata Chłopcy – kadeci 2003 – 2002
4. Kata Chłopcy – młodzicy 2001 – 2000
5. Kata Chłopcy – juniorzy 1999 – 1998
6. Kata Dziewczęta 2007 – 2006
7. Kata Dziewczęta – kadetki młodsze 2005 – 2004
8. Kata Dziewczęta – kadetki 2003 – 2002
9. Kata Dziewczęta – młodziczki 2001 – 2000
10. Kata Dziewczęta – juniorki 1999 – 1998

Konkurencje kata:

Dziewczęta i chłopcy                       – 2007 – 2006            taikyoku sono ichi

Dziewczęta i chłopcy                       – 2005 – 2004            taikyoku sono san

Dziewczęta i chłopcy – kadeci         – 2003 – 2002            pinian sono ichi

Dziewczęta i chłopcy – młodzicy    – 2001 – 2000            pinian sono ni

Juniorki i juniorzy                            – 1999 – 1998            pinian sono go

Konkurencja kata sędziowana chorągiewkami i rozgrywana systemem pucharowym.

  1. KATEGORIE KUMITE SEMI KONTAKT
1. Kumite semi kontakt Chłopcy – dzieci młodsze pow. 23 kg 2008 i młodsi
2. Kumite semi kontakt Chłopcy – dzieci do 27 kg 2007 – 2006
3. Kumite semi kontakt Chłopcy – dzieci pow. 27 kg 2007 – 2006
4. Kumite semi kontakt Chłopcy – kadeci młodsi do 33 kg 2005 – 2004
5. Kumite semi kontakt Chłopcy – kadeci młodsi do 40 kg 2005 – 2004
6. Kumite semi kontakt Chłopcy – kadeci młodsi pow. 40 kg 2005 – 2004
7. Kumite semi kontakt Chłopcy – kadeci do 40 kg 2003 – 2002
8. Kumite semi kontakt Chłopcy – kadeci do 50 kg 2003 – 2002
9. Kumite semi kontakt Chłopcy – kadeci pow. 50 kg 2003 – 2002
10. Kumite semi kontakt Chłopcy – młodzicy do 50kg 2001 – 2000
11. Kumite semi kontakt Chłopcy – młodzicy do 60 kg 2001 – 2000
12. Kumite semi kontakt Chłopcy – młodzicy pow. 60 kg 2001 – 2000
13. Kumite semi kontakt Chłopcy – juniorzy do 60 kg 1999 – 1998
14. Kumite semi kontakt Chłopcy – juniorzy do 65 kg 1999 – 1998
15. Kumite semi kontakt Chłopcy – juniorzy do 70 kg 1999 – 1998
16. Kumite semi kontakt Chłopcy – juniorzy do 75 kg 1999 – 1998
17. Kumite semi kontakt Chłopcy – juniorzy pow. 75 kg 1999 – 1998
18. Kumite semi kontakt Dziewczęta – dzieci do 27 kg 2006 i młodsze
19. Kumite semi kontakt Dziewczęta – dzieci pow. 27 kg 2006 i młodsze
20. Kumite semi kontakt Dziewczęta – kadetki młodsze do 35 kg 2005 – 2004
21. Kumite semi kontakt Dziewczęta – kadetki młodsze pow. 35 kg 2005 – 2004
22. Kumite semi kontakt Dziewczęta – kadetki do 43 kg 2003 – 2002
23. Kumite semi kontakt Dziewczęta – kadetki pow. 43 kg 2003 – 2002
24. Kumite semi kontakt Dziewczęta – młodziczki do 50 kg 2001 – 2000
25. Kumite semi kontakt Dziewczęta – młodziczki pow. 50 kg 2001 – 2000
26. Kumite semi kontakt Dziewczęta – juniorki młodsze do 55 kg 1999 – 1998
27. Kumite semi kontakt Dziewczęta – juniorki młodsze pow. 55 kg 1999 – 1998

Kumite semi kontakt – według przepisów PZK.

Młodzicy i juniorzy kategorie takie jak na MP Juniorów i PP.

W przypadku zgłoszenia mniej niż 4 zawodników w danej kategorii zostanie ona usunięta lub połączona z inną.

W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy z rocznika 1997, którzy nie mają ukończonych 18 lat w dniu zawodów.

Przy weryfikacji po stwierdzeniu wagi wyższej od deklarowanej ponad 1 kg nastąpi dyskwalifikacja zawodnika.

W zgłoszeniu proszę podać dokładną wagę zawodnika z dokładnością do 1 kg.

Czas walki dla juniorów 2 minuty, dla młodzików i kadetów 1,5 minuty, dla dzieci i kadetów młodszych 1 minuta. Ewentualna dogrywka ( od półfinałów) 1 minuta.

  1. WARUNKI UCZESTNICTWA I INFORMACJE OGÓLNE

Do zawodów będą dopuszczeni zawodnicy zgłoszeni w terminie i zweryfikowani

Zawodnicy mają obowiązek posiadać:

  • aktualną kartę zdrowia sportowca – kumite
  • aktualną legitymację szkolną
  • zgodę rodziców na start w zawodach
  • czyste, białe kimono
  • ochraniacze i suspensoria chłopcy oraz ewentualnie ochraniacze na piersi dziewczęta,
  • dzieci i kadeci młodsi piąstkówki bawełniane białe

Każdy klub ma obowiązek we własnym zakresie ubezpieczyć swoich zawodników

Zawodnicy będą mogli skorzystać z obiadu w cenie 10 złotych.

W sprawach nieobjętych regulaminem decyduje Organizator oraz Sędzia Główny

  1. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenie ekip ze względu na wcześniejsze losowanie prosimy przesłać w

nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 października 2015r.

e-mailem: kyokushinjaslo@wp.pl

 

Zawodnicy zgłoszeni po terminie nie będą dopuszczeni do startu!

  1. PROGRAM ZAWODÓW

PRZYJAZD EKIP I WERYFIKACJA DOKUMENTÓW I WAGI         8:00     – 9:30

NARADA SĘDZIÓW                                                                                9:30     – 10:00

ELIMINACJE I FINAŁY W KATA                                                       10.00   – 12.00

ELIMINACJE I FINAŁY W KUMITE                                                     12.00 –   14.30

OBIAD                                                                                                      14.30   – 15.00

OFICJALNE OTWARCIE                                                                         15.00   – 15.20

C.D. ELIMINACJI I FINAŁÓW KUMITE                                                          15.20   – 17:30

DEKORACJA                                                                                             17:30   – 18.30

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Sensei Leszek Ptak

ZAPRASZAMY

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.