Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin wrócili z Mistrzostw Świata Karate

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin wrócili z Mistrzostw Świata Karate Kyokushin które odbyły się Chabarowsku w dniach 1-5 października 2015 r.

W mistrzostwach startowało 229 zawodników z 37 państw. Polskę repprezentowało 14 zawodników i zawodniczek  powołanych do Kadry Narodowej przez Polski Związek Karate.
W kadrze znalazło się dwóch zawodników Jasielskiego Klubu – Kamil Mastaj w kategorii do 90 kg oraz Dawid Nguyen Quang w kategorii do 65 kg.

Kamil Mastaj przegrał po wyrównanej walce w eliminacjach z zawodnikiem z Rosji.
Dawid Nguyen Quang zakwalifikował się do najlepszej ósemki Mistrzostw. Przegrał walkę o wejście do półfinału i zajął ostatecznie miejsca od 4 – 8.
Jedyny medal dla Polski zdobyła Aleksandra Leśniewska, zajmując trzecie miejsce w kat. do 55 kg

Both comments and pings are currently closed.