Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Wyniki II Pucharu Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

Wyniki II Pucharu Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

w Krośnie 24 października 2015 roku.

Wyniki II Pucharu Podkarpacia w Krośnie 24.10.2015 do pobrania

KATA

Chłopcy i dziewczęta razem 2008 i młodsi

  1. Czubat Jakub CSWiS Leżajsk
  2. Małysz Lena Krosno BUDO
  3. Korona Karina Krosno KKKK

 

Chłopcy 2007 – 2006

  1. Majewski Oskar Mielec MKKK
  2. Pełka Maciej Tarnobrzeg
  3. Prajsnar Jakub Krosno KKKK

 

Chłopcy – kadeci młodsi 2005 – 2004

  1. Nurzyński Tymoteusz Tarnobrzeg
  2. Boczar Jakub Krosno KKKK
  3. Sroka Mikołaj Leżajsk LKKK

 

Chłopcy – kadeci 2003 – 2002

  1. Mędrek Jakub CSWiS Leżajsk
  2. Staszczak Marcin Tarnobrzeg
  3. Karakuła Kryspin CSWiS Leżajsk

 

Chłopcy – młodzicy 2001 – 2000

  1. Gonet Filip Krosno KKKK
  2. Cybulski Michał Tarnobrzeg
  3. Wójcik Maciej Krosno BUDO

 

Chłopcy – juniorzy 1999 – 1998

  1. Paradysz Kryspin Krosno KKKK
  2. Hassan Kamil Krosno BUDO
  3. Zborowski Jakub Jasło

 

Dziewczęta 2007 – 2006

  1. Kieraś Oliwia Krosno BUDO
  2. Pitera Zofia Krosno KKKK
  3. Mielech Izabela Krosno KKKK

 

Dziewczęta – kadetki młodsze 2005 – 2004

  1. Sypień Julia Krosno KKKK
  2. Wojtas Oliwia Leżajsk LKKK
  3. Karakuła Karina CSWiS Leżajsk

 

Dziewczęta – kadetki 2003 – 2002

  1. Wołtosz Julia Jasło
  2. Łaś Martyna Jasło
  3. Krupa Oliwia Krosno KKKK

 

Dziewczęta – młodziczki 2001 – 2002

  1. Kula Aleksandra CSWiS Leżajsk
  2. Kondeusz Natalia Leżajsk LKKK
  3. Kieraś Dominika Krosno BUDO

 

Dziewczęta – juniorki 1999 – 1998

  1. Socha Aleksandra Jasło
  2. Pasterczyk Aleksandra Krosno KKKK
  3. Mączka Emilia Jasło

 

 

KUMITE CHŁOPCÓW

 

Chłopcy – dzieci młodsze do 23 kg 2008 i młodsi

  1. Kolbusz Dawid Brzostek
  2. Zaniewski Maciej Bielsko – Biała
  3. Dziura Kamil Krosno KKKK
  4. Szubra Gabriel Krosno KKKK

 

Chłopcy – dzieci młodsze powyżej 23 kg 2008 i młodsi

  1. Czubat Jakub CSWiS Leżajsk
  2. Kawalec Jan Brzostek
  3. Sudyka Adrian Krosno KKKK
  4. Mroczka Wojciech Mielec MKKK

 

Chłopcy – dzieci do 27 kg 2007 – 2006

  1. Brzyski Kornel Leżajsk KKKK
  2. Pikuła Karol Krosno KKKK
  3. Goń Sebastian Przeworsk
  4. Wojciechowski Mieszko Jasło

 

Chłopcy – dzieci do 34 kg 2007 – 2006

  1. Prajsnar Jakub Krosno KKKK
  2. Zaniewski Wojciech Bielsko – Biała
  3. Paradysz Jakub Krosno KKKK
  4. Krupka Jakub Brzostek

 

Chłopcy – dzieci powyżej 34 kg 2007 – 2006

  1. Łukawski Antoni Tarnobrzeg
  2. Patla Kacper Krosno KKKK
  3. Ner Dominik Leżajsk LKKK
  4. Kowalski Kacper Tarnobrzeg

 

Chłopcy – kadeci młodsi do 33 kg 2005 – 2004

  1. Potaczała Kacper Leżajsk LKKK
  2. Nurzyński Tymoteusz Tarnobrzeg
  3. Sempruch Patryk Tarnobrzeg
  4. Gryziec Wiktor Krosno KKKK

 

Chłopcy – kadeci młodsi do 40 kg 2005 – 2004

  1. Stachowiak Norbert CSWiS Leżajsk
  2. Murek Miłosz Tarnobrzeg
  3. Łączak Aleks Krosno KKKK
  4. Sokołowski Hubert Jasło

 

Chłopcy – kadeci młodsi powyżej 40 kg 2005 – 2004

  1. Paterek Piotr Tarnobrzeg
  2. Gotfryd Patryk Jasło
  3. Innocenti Fabio Krosno KKKK
  4. Tomczyk Jakub Mielec MKKK

 

Chłopcy – kadeci do 40 kg 2003 – 2002

  1. Bochnia Grzegorz Jasło
  2. Karakuła Kryspin CSWiS Leżajsk
  3. Chrobak Jakub Mielec SAIHA
  4. Mędrek Jakub CSWiS Leżajsk

 

Chłopcy – kadeci do 50 kg 2003 – 2002

  1. Soboń Kacper Tarnobrzeg
  2. Buś Michał Jasło
  3. Prajsnar Patryk Krosno KKKK
  4. Podkulski Konrad Jasło

 

Chłopcy – kadeci powyżej 50 kg 2003 – 2002

  1. Kosiorowski Wiktor Tarnobrzeg
  2. Groch Dawid Przeworsk
  3. Siwiec Patryk Leżajsk LKKK
  4. Socha Kamil Mielec SAIHA

 

Chłopcy – młodzicy do 50 kg 2001 – 2000

  1. Hawro Filip Przeworsk
  2. Cybulski Michał Tarnobrzeg
  3. Kasza Jakub Krosno KKKK
  4. Pietruszka Ernest Krosno KKKK

 

Chłopcy – młodzicy do 60 kg 2001 – 2000

  1. Wójcik Maciej Krosno BUDO
  2. Fleszar Łukasz Leżajsk LKKK
  3. Grzesik Jakub Krosno KKKK
  4. Dobrzański Patryk Krosno KKKK

 

Chłopcy – młodzicy powyżej 60 kg 2001 – 2000

  1. Cichy Marek Krosno BUDO
  2. Łukasik Bartosz Jasło
  3. Gaweł Dawid Przeworsk
  4. Caban Michał Jasło

 

Chłopcy – juniorzy do 60 kg 1999 – 1998

  1. Paradysz Kryspin Krosno KKKK
  2. Hassan Kamil Krosno BUDO
  3. Sawczuk Jeremi Krosno KKKK
  4. Bochnia Dariusz Jasło

 

Chłopcy – juniorzy do 65 kg 1999 – 1998

  1. Zborowski Jakub Jasło
  2. Machaj Paweł Krosno KKKK
  3. Sobiło Łukasz Leżajsk LKKK
  4. Kak Łukasz Leżajsk LKKK

 

Chłopcy – juniorzy powyżej 65 kg 1999 – 1998

  1. Chara Dawid Tarnobrzeg
  2. Skrzypek Zbigniew Leżajsk LKKK
  3. Witek Kasper Mielec SAIHA

 

 

KUMITE DZIEWCZĄT

 

Dziewczęta – dzieci do 27 kg 2006 i młodsze

  1. Pitera Zofia Krosno KKKK
  2. Finek Aleksandra Brzostek
  3. Mielech Izabela Krosno KKKK
  4. Korona Karina Krosno KKKK

 

Dziewczęta – dzieci powyżej 27 kg 2006 i młodsze

  1. Płotnikiewicz Laura Mielec SAIHA
  2. Kasprzyk Gabriela Krosno KKKK
  3. Kieraś Oliwia Krosno BUDO
  4. Batycka Anastazja Krosno KKKK

 

Dziewczęta – kadetki młodsze do 35 kg 2005 – 2004

  1. Motyka Emilia Tarnobrzeg
  2. Wojciechowska Faustyna Jasło
  3. Finek Kinga Brzostek
  4. Stachowicz Ilona Krosno BUDO

 

Dziewczęta – kadetki młodsze powyżej 35 kg 2005 – 2004

  1. Wojtas Oliwia Leżajsk LKKK
  2. Przeszłowska Róża Przeworsk
  3. Wójcikiewicz Julia Jasło
  4. Kęsy Angelika Tarnobrzeg

 

Dziewczęta – kadetki do 43 kg 2003 – 2002

  1. Krupa Oliwia Krosno KKKK
  2. Mazur Laura Jasło
  3. Rejczyk Martyna Tarnobrzeg
  4. Waśko Anna Jasło

 

Dziewczęta – kadetki powyżej 43 kg 2003 – 2002

  1. Kolbusz Patrycja Brzostek
  2. Łaś Martyna Jasło
  3. Dmitrzak Kamila Brzozów
  4. Ślęzak Klaudia Tarnobrzeg

 

Dziewczęta – młodziczki do 50 kg 2001 – 2000

  1. Kula Aleksandra CSWiS Leżajsk
  2. Szczuka Anna Leżajsk LKKK
  3. Duszkiewicz Wiktoria Mielec MKKK
  4. Krupa Zuzanna Kolbuszowa

 

Dziewczęta – młodziczki powyżej 50 kg 2001 – 2000

  1. Kieraś Dominika Krosno BUDO
  2. Barylak Karolina Przeworsk
  3. Bartman Anna Brzozów
  4. Kondeusz Natalia Leżajsk LKKK

 

Dziewczęta – juniorki do 55 kg 1999 – 1998

  1. Żak Julia Leżajsk LKKK
  2. Czajka Weronika Jasło
  3. Mączka Emilia Jasło
  4. Bartman Weronika Brzozów

 

Dziewczęta – juniorki powyżej 55 kg 1999 – 1998

  1. Stachula Natalia Leżajsk LKKK
  2. Socha Aleksandra Jasło
  3. Czyż Aneta Krosno BUDO
  4. Bęben Weronika Krosno KKKK

 

Drużynowo:

 

  1. Krosno KKKK 77 pkt.
  2. Tarnobrzeg 58 pkt.
  3. Jasło 57 pkt.
  4. Leżajsk LKKK 46 pkt.
  5. CSWiS Leżajsk 36 pkt.
  6. Krosno BUDO 34 pkt.
  7. Brzostek 18 pkt.
  8. Przeworsk 16 pkt.
  9. Mielec 8 pkt.
  10. Mielec SAIHA 8 pkt.
  11. Bielsko-Biała 6 pkt.
  12. Brzozów 3 pkt.
  13. Kolbuszowa 1 pkt.
  14. Jarosław 0 pkt.

 

Startowało 284 zawodników z 14 klubów ( 22 miejscowości)

Więcej informacji na www.karatekrosno.pl

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.