Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Biecza – 19.11.2016 Wyniki

kliknij aby pobrać wyniki

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN

O PUCHAR BURMISTRZA BIECZA

BIECZ, 19 LISTOPADA 2016

 KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

Organizatorem Turnieju był Jasielski Klub Kyokushin Karate – dojo w Bieczu, kierowane przez sensei Leszka Ptaka, a współorganizatorem Urzad Miasta i Gminy w Bieczu.

Udział wzięło 160 zawodników z Biecza, Frysztaka, Góry Kalwarii, Jasła, Klęczan, Kołaczyc, Nowej Dęby, Nowego Sącza, Limanowej, Stróż, Tarnobrzega i Uścia Gorlickiego.

Zawody rozgrywane były w  konkurencji kata /10 kategorii/ i kumite /25 kategorii/

Sędziowali: Andrzej Krawontka, Ryszard Kiper, Sukiennik Arkadiusz, Lech Krzysztof, Mitoraj Grzegorz, Adam Szela, Ptak Łukasz, Piłat Mariusz, Dawid Nguyen Quang, Weronika Czajka, Jakub Zborowski, Magdalena Sajdak, Mateusz Sierżęga i Paweł Marek.

Sędzią głównym był shihan Adam Gazda z Góry Kalwarii.

Wyniki kata dziewczyn:

Rocznik 2009

  1. Gazda Maja
  2. Potoczek Nadia
  3. Nosal Emilia

Rocznik 2007-2008

  1. Zelek Jagoda
  2. Szumilas Alicja
  3. Kotulak Paulina

Rocznik 2005-2006

  1. Wojciechowska Faustyna
  2. Marek Zuzanna
  3. Jonik Natalia

Rocznik 2003-2004

  1. Wójcikiewicz Julia
  2. Wojdyła Greta
  3. Nowak Kamila

Rocznik 2001-2002

  1. Wołtosz Julia
  2. Łaś Martyna
  3. Taras Maria

Rocznik 1998-2000

  1. Mączka Emilia
  2. Biedroń Angelika
  3. Zelek Justyna

 

Wyniki kata chłopców:

Rocznik 2007-2008

  1. Janik Dominik
  2. Lech Konrad
  3. Rokicki Radosław

 

 

Rocznik 2005-2006

  1. Jańczyk Tomasz
  2. Galant Konstanty
  3. Kądziołka Patryk

Rocznik 2003-2004

  1. Jonik Dawid
  2. Biernacki Tomasz
  3. Karwat Kacper

Rocznik 1999-2002

  1. Leśniak Dominik
  2. Buś Michał
  3. Tuszyński Jakub

 

Wyniki kumite dziewczyn:

Rocznik 2009

  1. Potoczek Nadia
  2. Nosal Emilia
  3. Frodyma Faustyna, Obrzut Joanna

Rocznik 2007-2008 – 30 kg

  1. Samojeden Julia
  2. Piotrowska Alicja
  3. Szumilas Alicja, Placek Julia

Rocznik 2007-2008 + 30 kg

  1. Wal Roksana
  2. Stachura Wiktoria
  3. Sochacka Aleksandra, Bandrowska Julia

Rocznik 2005-2006  – 30 kg

  1. Tomasik Weronika
  2. Placek Karolina
  3. Gaber mają

Rocznik 2005-2006   – 35 kg

  1. Wojciechowska Faustyna
  2. Kłapacz Laura
  3. Jonik Natalia, Rąpała Magdalena

Rocznik 2005-2006  + 35 kg

  1. Marek Zuzanna
  2. Kuczała Emilia
  3. Szewczyk Dagmara

Rocznik 2003-2004  – 45 kg

  1. Mazur Laura
  2. Cygnar Joanna
  3. Wojdyła Greta, Witkoś Zuzanna

Rocznik 2003-2004 + 45 kg

  1. Czarny Nela
  2. Wójcikiewicz Julia
  3. Ochwat Monika, Trybus Ewa

Rocznik 1998-2000 – 55 kg

  1. Mączka Emilia
  2. Biedroń Angelika
  3. Zelek Justyna/młodsza/ , Zelek Justyna/starsza/

Rocznik 2001-2002 – 50 kg

 

  1. Rejczyk Martyna
  2. Iwańska Paulina
  3. Wołtosz Julia

Rocznik 2001-2002  +55 kg

  1. Taras Maria
  2. Kucharska Weronika
  3. Łaś Martyna, Kucharska Wiktoria

 

Wyniki kumite chłopców:

Rocznik 2009

  1. Tokarczyk Patryk
  2. Amadeo Andrzej
  3. Maciaszek Brajan, Mikosz Tomasz

Rocznik 2007-2008 – 30 kg

  1. Lech Konrad
  2. Ziółko Patryk
  3. Rzońca Adrian, Wojciechowski Mieszko

Rocznik 2007-2008  -35 kg

  1. Janas Kacper
  2. Golonka Stanisław
  3. Twaróg Maciej, Szostak Szymon

Rocznik 2007-2008   +35 kg

  1. Lichota Damian
  2. Godfryd Kamil
  3. Pępek Patryk, Niemiec Oliwier

Rocznik 2005-2006  -35 kg

  1. Długosz Adrian
  2. Lewandowski Szymon
  3. Jańczyk Tomasz, Kumorek Kamil

Rocznik 2005-2006  -40 kg

  1. Kuśnierczyk Szymon
  2. Kozłowski Jakub
  3. Walski Szymon

Rocznik 2005-2006   +40 kg

  1. Stachak Bartosz
  2. Galant Konstanty
  3. Wójcik Michał, Buliński Tomasz

Rocznik 2003-2004  -40 kg

  1. Jonik Dawid
  2. Przewożnik Hubert
  3. Cygnar Michał, Doktór Karol

Kategoria 2003-2004   -45 kg

  1. Kądziołka Jakub
  2. Wojciechowski Cyprian
  3. Dąbrowski Mateusz, Godfryd Patryk

Kategoria 2003-2004   +45 kg

  1. Jeziorek Kamil
  2. Michalec Maciej
  3. Kalisz Arkadiusz, Szary Patryk

Kategoria 2001-2002   -55 kg

  1. Buś Michał
  2. Bochnia Grzegorz
  3. Soboń Kacper

Rocznik 1999-2000 – 70 kg

  1. Kowalik Piotr
  2. Bochnia Dariusz
  3. Gorczyca Maciej, Lesniak Dominik

Rocznik 1998-2000   +75 kg

  1. Gybej Kacper
  2. Szymański Wojciech

Rocznik – senior + 18 lat

  1. Matusik Grzegorz
  2. Hudek Daniel
  3. Kręt Jan, Stefanik Arkadiusz

 

Dziękujemy za udział i gratulujemy wyników

Tadeusz Krygowski

 

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.