Ta strona używa COOKIES! W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies.

Jasielski Klub Karate Kyokushin należy do Polskiej Organizacji Karate Kyokushin, Polskiego Związku Karate oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Karate.

Mistrzostwa Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate – Jasło, 1 marca 2015

MISTRZOSTWA JASIELSKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE
JASŁO, 01 MARCA 2015

GALERIA:

WYNIKI:

I. WYNIKI W KONKURENCJI KATA

KATA- I
DZIEWCZYNY 2007 – 2008 POMARAŃCZOWE PASY
1. Tomasik Dominika
2. Kotulak Paulina
3. Lenart Magdalena

KATA- II
DZIEWCZYNY 2003 – 2006 POMARAŃCZOWE PASY
1. Wójcikiewicz Julia
2. Szpak Nikola .
3. Krupa Zuzanna

KATA- III
DZIEWCZYNY 2003-2005 NIEBIESKIE PASY
1. Mazur Laura .
2. Wojciechowska Faustyna
3. Wojdyła Greta

KATA- IV
DZIEWCZYNY 1999-2002 NIEBIESKIE PASY
1. Iwańska Paulina
2. Gybej Gabriela
3. Waśko Anna

KATA- V
DZIEWCZYNY 1997-2003 ŻÓŁTE PASY
1. Wołtosz Julia
2. Łaś Martyna
3. Brudzisz Magdalena

KATA- VI
DZIEWCZYNY 1998-1999 ZIELONE PASY
1. Czajka Weronika
2. Węgrzyn Zuzanna
3. Socha Aleksandra

KATA –VII
CHŁOPCY 2007- 2008 POMARAŃCZOWE PASY
1. Iwański Mateusz
2. Ziółko Patryk
3 .Tusiński Filip

KATA –VIII
CHŁOPCY 2006 POMARAŃCZOWE PASY
1. Żmigrodzki Aleksander
2. Hala Maksymilian
3. Szczepanik Dawid

KATA – IX
CHŁOPCY 2005 POMARAŃCZOWE PASY
1. Gorzkowicz Marcin
2. Łącki Marcel
3. Gawlik Łukasz

KATA – X
CHŁOPCY 2000-2004 POMARAŃCZOWE PASY
1. Gotfryd Patryk
2. Michalec Maciej
3. Brudzisz Dawid

KATA – XI
CHŁOPCY – NIEBIESKIE PASY 2005 – 2007
1. Lech Bartosz
2. Lech Konrad
3.Galas Patryk

KATA – XII
CHŁOPCY NIEBIESKIE PASY 2003, 2004
1. Lenart Szymon
2. Kotulak Wiktor
3. Furman Julia
KATA – XIII
CHŁOPCY NIEBIESKIE PASY 2000-2002
1. Buś Michał
2. Zapór Bartosz
3. Lenart Marek

KATA – XIV
CHŁOPCY – ŻÓŁTE PASY
1. Piotrowski Kamil
2. Lenart Arkadiusz
3. Gybej Kacper

II. WYNIKI W KONKURENCJI KUMITE

DZIEWCZYNY 2007-2008 POMARAŃCZOWE PASY
1. Tomasik Dominika
2. Kotulak Paulina
3. Tybor Anna , Lenart Magdalena

DZIEWCZYNY 2005-2006 POMARAŃCZOWE PASY
1. Kmiecik Kornelia
2. Węgrzyn Julia
3. Bąk Martyna, Tomasik Weronika

DZIEWCZYNY 2003-2004 POMARAŃCZOWE PASY
1. Wójcikiewicz Julia
2. Szpak Nikola
3. Filip Julia, Wójcikiewicz Julia

DZIEWCZYNY 2005 NIEBIESKIE PASY
1. Marek Zuzanna
2. Wojciechowska Faustyna
3. Kłapacz Laura, Gaber Maja

DZIEWCZYNY 2003-2004 NIEBIESKIE PASY
1. Stępień Martyna
2. Ochwat Monika
3. Kmak Laura, Szychta Małgorzata

DZIEWCZYNY 1999-2002 NIEBIESKIE PASY DO 50 KG
1. Iwańska Paulina
2. Dobek Judyta
3. Dutka Oliwia, Obrzut Julia

DZIEWCZYNY 1999-2002 NIEBIESKIE PASY POWYŻEJ 50 KG
1. Gybej Gabriela
2. Fiega Dominika
3. Karp Gabriela, Twarduś Natalia

DZIEWCZYNY 2002-2003 ŻÓŁTE PASY
1. Łaś Martyna
2. 2. Wołtosz Julia
3. Trybus Ewa, Czarny Nela

DZIEWCZYNY 1998-1999 ZIELONE PASY DO 55 KG
1. Czajka Weronika
2. Węgrzyn Zuzanna
3. Mączka Emilia

DZIEWCZYNY 1998-1999 ZIELONE PASY POWYŻEJ 55 KG
1. Ryba Weronika
2. Brudzisz Magdalena
3. Kusiak Gabriela

CHŁOPCY 2007-2008 POMARAŃCZOWE PASY
1. Janas Kacper
2. Łukasik Jakub
3. Ziółko Patryk, Wojciechowski Mieszko

CHŁOPCY 2006 POMARAŃCZOWE PASY
1. Żmigrodzki Aleksander
2. Szczepanik Dawid
3. Grzyb Jakub, Szlachcic Igor

CHŁOPCY 2004-2005 POMARAŃCZOWE PASY DO 35 KG
1. Zając Hubert
2. Łącki Marcel
3. Gawlik Łukasz, Szybist Hubert

CHŁOPCY 2004-2005 POMARAŃCZOWE PASY + 35 KG
1. Gotfryd Patryk
2. Buliński Tomasz
3. Wójcik Marcin, Nazgowicz Oliwier

CHŁOPCY 2000-2003 POMARAŃCZOWE PASY
1. Michalec Maciej
2. Mędoń Patryk
3. Brudzisz Dawid, Mędoń Miłosz

CHŁOPCY 1998-2000 POMARAŃCZOWE PASY DO 55 KG
1. Bochnia Dariusz
2. Stawiarz Przemysław
3. Ochojski Jakub, Świętoń Jakub
CHŁOPCY 1998-2000 + 55 kg
1. Blezień Bartosz
2. Błażej Michał
3. Łukasik Bartosz, Piotrowski Kamil

CHŁOPCY 2005-2007 NIEBIESKIE PASY DO 35 kg
1. Długosz Adrian
2. Lech Konrad
3. Paździerz Miłosz, Mazur Igor

CHŁOPCY 2005-2007 NIEBIESKIE PASY + 35 kg
1. Karp Kamil
2. Lech Bartosz
3. Gryga Bartłomiej

CHŁOPCY 2003-2004 NIEBIESKIE PASY DO 40 kg
1. Kalisz Arkadiusz
2. Iwański Adam
3. Sztaba Maksymilian, Wojciechowski Cyprian

CHŁOPCY 2003-2004 NIEBIESKIE PASY DO 40 kg
1. Trznadel Patryk
2. Kotulak Wiktor
3. Maziarka Mateusz

CHŁOPCY 2002-2001 NIEBIESKIE PASY DO 40 kg
1. Wilczkiewicz Jan
2. Buś Michał
3. Lenart Arkadiusz, Szychta Tomasz

SENIORZY
1. Hudek Daniel
2. Gajecki Patrick
3. Dobek Jerzy

Najlepsza zawodniczka mistrzostw: Czajka Weronika
Najlepszy zawodnik mistrzostw: Żmigrodzki Aleksander
Ilość uczestników: 162
Sędzia główny: Shihan Tadeusz Krygowski 5 dan
Sędziowie: Ptak Leszek, Lech Krzysztof, Kusiak Jacek, Kurowski Marcin, Świerk Marek, Zając Aleksandra, Ptak Łukasz, Sajdak Magdalena, Nguyen Quang Dawid, Ryznar Bogumił, Brągiel Krzysztof , Szopa Grzegorz, Zborowski Jakub.

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze zostały zablokowane.